Нова есенска колекција во ПекоЕсента е на самиот праг, а со тоа ни го најавува доаѓањето на постудената сезона. Ова е одлично време за да го реорганизирате плакарот, да ги ставите на преден план комфорните џемпери, удобните чевли и модните есенски комбинации.

Полека започнуваме да ги враќаме летните сандали во кутии, додека се подготвуваме за новата есенска сезона. Удобните чевли се особено важни за време на постудените денови, кога не е важен само стилот туку и квалитетот.

Во продавниците на нашите брендови како и онлајн на нашата веб страна веќе пристигнаа новите колекции комотни модели со висок квалитет кои едвај чекаме да ги искомбинирате.

Од комотни впечатливи патики до елегантни чевли и топли чизми, во колекцијата ќе пронајдете сè што ви е потребно за престојната сезона.
За да ви ја олесниме потрагата овие денови, ние направивме одлична селекција од она што го нудиме, а знаеме дека вие веднаш ќе ги одберете вашите фаворити преку нашиот вебсајт.Оваа есен, заблескајте во впечатливи модели од новата колекција, инпирирани од новата сезона која секогаш со себе носи посебна магија!Новата колекција е достапна во продавниците на Пеко и онлајн. Посетете нѐ во ПЕКО или нарачајте онлајн на нашата веб страна и откријте го вашиот омилен модел на чевли за престојната сезона.

Производот е додаден во желботеката
Производот е додаден за споредба